הינך נמצא כאן

קונדור: "חברת התעופה הפופולארית בגרמניה "

מסקר של המכון הגרמני לאיכות השירות (DISQ) עולה כי חברת התעופה קונדור זכתה זה השנה השלישית ברציפות בתואר הנכסף "חברת התעופה הפופולארית בגרמניה" עם הלקוחות המרוצים ביותר
עוזי בכר 18/06/2017 מתוך תעופה
מטוס חברת התעופה קונדור (צילום: אתר החברה)
מטוס חברת התעופה קונדור (צילום: אתר החברה)

קונדור היא "חברת התעופה הפופולארית בגרמניה" עם הלקוחות המרוצים ביותר, זה השנה השלישית ברציפות, כך עולה מסקר שנערך ע"י המכון הגרמני לאיכות השירות ( German Institute for Service Quality -DISQ) , שהוזמן ע"י ערוץ החדשות הגרמני n-tv. הסקר נערך על שביעות רצון הנוסעים מתוך 8 חברות תעופה, ביניהן  לופטהנזה, אירו ווינגס וריינאייר.

"אנו מאוד גאים לזכות בפרס זו השנה השלישית ברציפות בסביבה מאוד תחרותית ", אמר ראלף טקנטרופ (Ralf Teckentrup), מנכ"ל קונדור. החלטת לקוחותינו הינה בעלת חשיבות עצומה עבורנו בדיוק כפי שנוסעינו נמצאים בראש מעייננו מידי יום . משאלתנו עבור נוסעי חברת קונדור, שתחילת חופשתם תורגש כבר מהרגע בו הם נכנסים למטוס. בהזדמנות זו ברצוני להודות לעובדנו על תרומתם הגדולה להצלחתנו".

הסקר נערך בקרב 1039 נוסעים שטסו לפחות פעם אחת בשנה האחרונה. הקטגוריות שכללו הסקר: בטיחות ואמינות, ערך עבור התשלום (value for money), שירות, זמינות, תלונות והמלצות לחברים. כל התשובות שוקללו יחד לדרוג שביעות רצון הנוסעים מחברות התעופה. כאמור, קונדור דורגה ראשונה עם 74.3 נקודות.  

כתובת קצרה לכתבה זו: http://www.ias.co.il/node/6262